finans uzmanı aranıyor, üretim mühendisi aranıyor


Finans Uzmanı ve Üretim Mühendisi aranıyor

 

FİNANS UZMANI

Genel Nitelikler;

- Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, - MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, - Problem çözme ve analitik düşünme yetkinliği gelişmiş, - Ayrıntılara önem veren, dikkatli ve sonuç odaklı, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

İş Tanımı;

- Tahsilat, ödeme, kredi kullanımı, çek işlemleri gibi tüm bankacılık işlemlerinin takibi ve gerçekleştirilmesi,

- Banka işlemlerinin muhasebe kayıtlarının yapılması,

- Alacak takibi ve ödeme planlarının hazırlanması,

- Kredi ve Finansal Kiralama sözleşmelerinin kontrolünü ve takibinin yapılması,

- Şirketin nakit ve gayrinakit kredi kullanımlarının yürütülmesi; vade, faiz ve anapara ödemelerinin takip edilmesi ve gerçekleştirilmesi, kullanılan kredilerin ödeme planlarının raporlanması,

- Günlük gerçekleşen ve haftalık tahmini nakit akım tablosu,

- Aylık ve Yıllık nakit akış projeksiyonlarının hazırlanması.

ÜRETİM MÜHENDİSLERİ

- Poliüreten üretiminde yetiştirilmek üzere,

- İngilizce, tercihen Almanca bilen, Genç, dinamik.

Eltesan Elektromekanik Soğutma San. ve Tic. A.Ş.

İlan tarihi: 13.04.2016  Semt : Gebze-Kocaeli  I  Şehir: İstanbulPostaseriilan.com finansman müdürü iş ilanları, finans elemanı iş ilanları, muhasebe müdürü iş ilanları, üretim mühendisi iş ilanlari, İş arayan, iş arıyorum, bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan, aradığı elemanı bulmak isteyenler için bu sayfalar hazırlanmıştır. Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız iş ve elemana ulaşın. Çalışmak istediğiniz iş ortamında kariyerinizi yükseltin. Posta seri ilan iş ve eleman sistemi üyelik ve CV  bilgisi talep etmez. İş arayan ve eleman arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya kurumsal firma ile muhatabtır. İş ilanı başvuruları telefon ve faks ile yapılacağı gibi e-mail adresinden de gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.


BAŞVURU:

Yayın Tarihi:

Bitiş Tarihi:

Belirtilmemiş

Güncel Muhasebe Elemanı Arayan ve Muhasebe Elemanı İş İlanları 'nın tamamı ve benzer iş ilanları , , , , , , , , , , , , , .